Informacje

RABAT ZA NEWSLETTER

Top sellers

Bakterie wirusy i grzyby 

Produkty naturalne oparte przeznaczone do walki z chorobami

wywołanymi przez wirusy, bakterie i grzyby.

 • 14,15 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Vilcacora ( Uncaria tomentosa ) posiada wiele właściwości leczniczych. Wspiera układ immunologiczny, działa adaptogennie, antyrakowo, przeciwwirusowo.
 • 6,90 zł W magazynie
  Lapacho ( Tabebuia impetiginosa ) - kora cięta idealna do sporządzania naparów i nalewek. Naturalny środek medycyny peruwiańskiej. Stosowany w przypadku chorób bakteryjnych, wirusowych i grzybiczych.
 • 7,13 zł W magazynie
  Ziele czystka Opakowania: 100g, 250g i 500gKraj pochodzenia: Turcja
 • 38,00 zł W magazynie
  Zarodniki grzyba Reishi Ekstrakt z zarodników grzyba Reishi ( Ganoderma lucidum). Niezwykłe lecznicze działanie zarodników grzyba Linghzi znane jest na wszystkich kontynentach. Stosowany jest w przypadku raka, białaczki, wrzodów i guzów, ogólnego osłabienia, etc...
 • 36,00 zł W magazynie
  Suszone zarodniki Lentinus edodes uważane są za jedne z najważniejszych pod względem leczniczym w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej. Wykazują właściwości lecznicze względem raka, HPV, wirusów, otyłości, chorób serca i wielu innych dolegliwości.
 • 21,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Aromatyczne zioło, pomagające na trawienie. Działa przeciwbakteryjnie, zapobiega zakażeniom. Oczyszcza i odtruwa organizm z toksyn. Żuty bertram stymuluje produkcję śliny, łagodząc suchość gardła oraz ust. Ma wpływ na płodność i potencję. Wzmacnia system odpornościowy, uspokaja, pomaga w walce z wirusem HIV.
 • 17,25 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Czystek kreteński to źródło polifenoli  wspierających układ immunologiczny człowieka, przeciwwirusowy, przeciwbakteryjny. Wykazuje silne działanie hamujące rozwój bakterii wywołującej Boreliozę.
 • 18,50 zł W magazynie
  Szczeć mielona  Roślina wykazuje działanie bakteriobójcze, przeciwzapalne oraz przeciwbólowe. Zawarte w niej irydoidy mają działanie bardzo zbliżone do naturalnych antybiotyków. Preparaty ze szczeci są stosowane w schorzeniach reumatycznych. Kwasy fenolowe, działają osłonowo na wątrobę. Jedna z najważniejszych roślin w leczeniu boreliozy.
 • 17,35 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Roślina lecznicza o właściwościach tonizujących, przeciwgrzybicznych oraz przeciwbakteryjnych. W medycynie ajurwedyjskiej stosowana jako lek na bielactwo. Łagodzi skutki łuszczycy oraz egzem. Reguluje trawienie, uspokaja. Stosowana również w kosmetyce, w preparatach na włosy, skórę i paznokcie.
Porównaj 0

Brak produktów

To be determined Wysyłka
0,00 zł Suma

Zamówienie