RABAT ZA NEWSLETTER

Informacje

Top sellers

 Przypominacz

Adres e-mail:

Wybierz datę:

Co jaki czas chcesz otrzymywać powiadomienia:

 1 tydzień 

 2 tygodnie 

 1 miesiąc 

 3 miesiące 

Mięśnie i stawy 

Nasze kości i stawy są narażone na ciągłe urazy. Codzienna eksploatacja podczas prozaicznych czynności, uprawiania sportu, treningów, a także wiek przyspiesza zużywanie się stawów i kości. Internetowy sklep zielarski Magazyn Zdrowia poleca preparaty o wysokiej jakości uzupełniające niedobory chrząstki stawowej oraz wzmacniające układ szkieletowy, abyśmy cieszyli się aktywnym życiem bez bólu. Na naszej stronie znajdą Państwo bylicę piołun występującą powszechnie w Europie, Azji i Afryce Północnej. Poleca się użyć ją do kąpieli w formie naparu, aby złagodzić skutki chorób reumatycznych. Natomiast jako piołunówkę należy stosować zewnętrznie, kiedy doskwierają nam bóle mięśni i stawów, pomoże również przy kontuzjach sportowych. Żywokost lekarski, który występuje w naszym sklepie w formie korzenia to roślina, która zyskała popularność dzięki właściwościom przyspieszającym proces zrastania się kości po złamaniach. Surowiec posiada również właściwości przeciwbólowe. Wspomaga organizm w walce z reumatyzmem oraz łagodzi ból stawów, kości i mięśni. Szczeć pospolita jest rośliną, która występuje na zachodzie Azji, w Europie oraz północnej Afryce. Napój przygotowany na bazie szczeci pospolitej ma działanie przeciwreumatyczne oraz przeciwbólowe. Odwar z surowca można stosować również zewnętrznie w formie okładów, aby złagodzić ból stawów.
 • Wapń 500mg + Witamina D3 w...
  19,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  0 Review
  Źródło wapnia wzbogacone witaminą D3. Kompleks wzmacniający kości, polecany przy osteoporozie, w kuracji po złamaniach. Jako uzupełnienie niedoboru wapnia i witaminy D niemal w każdym wieku.
 • Chrząstka rekina - Shark...
  35,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  0 Review
  Shark cartilage ( chrząstka rekina) odbudowuje uszkodzone tkanki, odnawia chrząstkę stawową, wpływa korzystnie na ruchomość stawów. Stosowany w schorzeniach reumatycznych , artretycznych. Posiada wysokie właściwości odżywcze.
 • Bylica piołun - ziele
  15,87 zł Dostępny produkt z innymi opcjami
  Dostępny produkt z innymi opcjami
  0 Review
  Popularne zioło o lekko goryczkowatym smaku. Wskazane przy schorzeniach przewodu pokarmowego. Pomaga leczyć niedokwaśność soku żołądkowego, oraz niedostateczne wytwarzanie żółci. Zwiększa apetyt, działa rozkurczowo, reguluje nadmierną perystaltykę jelit, oraz skąpe lub bolesne miesiączkowanie.mutex/ocfipreoqyfb/mutex
 • Glistnik jaskółcze ziele (100g)
  4,50 zł 38 W magazynie
  0 Review
  To uniwersalne zioło o wszechstronnych właściwościach, w tym łagodzących i uspokajających. Działa przeciwzapalnie, bakteriobójczo, reguluje metabolizm. Usprawnia działanie układu oddechowego, pomaga w chorobach skóry, w tym łuszczycy. Stosowany jako napar, składnik kąpieli, nalewka oraz specyfik do smarowania miejscowego.
 • Tribulus terrestris...
  6,60 zł 50 W magazynie
  0 Review
  Buzdyganek naziemny ( Tribulus terestris ) - zele to surowiec stosowany w obniżonym poziomie testosteronu, zaburzeniach trawienia oraz chorobach układu moczowego.
 • Noni - owoc mielony 50g
  9,99 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  0 Review
  Morwa indyjska, zwana również jako noni, to roślina o wielu prozdrowotnych właściwościach. Owoce noni zawierają cenne substancje czynne, których pozytywny wpływ na kondycję organizmu znany jest w tradycyjnej medycynie Azji i Pacyfiku od stuleci. Dziś niezwykłe właściwości tych owoców stają się coraz częściej przedmiotem badań...
 • Tulasi (Bazylia święta) - liść...
  12,00 zł 12 W magazynie
  0 Review
  Tulasi znane również pod nazwą Tulsi to bardzo aromatyczne ziele stosowane w medycynie Ayurwedyjskiej na wiele dolegliwości w tym infekcje bakteryjne i grzybicze.
 • Horny Goat Weed ( Epimedium...
  13,50 zł 30 W magazynie
  0 Review
  W fitoterapii Horny Goat Weed stosowane jest  w leczeniu niskiego libido, dysfunkcji seksualnej u mężczyzn, osteoporozie, chorobach układu kostno – stawowego, chorobach autoimmunologicznych, niedowładach, urazach sportowych, rekonwalescencja po leczeniu glikokortykosteroidami, impotencji. Surowiec: ziele do zastosowań zewnętrznych Waga: 50g
 • Żywokost lekarski - korzeń Premium
  5,52 zł 127 W magazynie
  0 Review
  To popularna i ceniona od stuleci roślina, która swoją sławę zawdzięcza przede wszystkim właściwościom przyspieszającym proces zrastania się kości po złamaniach. Nazwa żywokost oznacza spajać kości. Ceniona również za właściwości przeciwbolowe, wykorzystywana do walki z bólami kosci, stawów, mięśni i reumatyzmem.
 • Szczeć pospolita - korzeń...
  18,50 zł 33 W magazynie
  0 Review
  Szczeć pospolita posiada właściwości przeciwzapalne i bakteriobójcze oraz działa przeciwbólowo. W jej składzie znajdują się irydoidy, substancje o efektach działania podobnych do antybiotyków.
Porównaj 0

Brak produktów

To be determined Wysyłka
0,00 zł Suma

Zamówienie