RABAT ZA NEWSLETTER

Informacje

Top sellers

 Przypominacz

Adres e-mail:

Wybierz datę:

Co jaki czas chcesz otrzymywać powiadomienia:

 1 tydzień 

 2 tygodnie 

 1 miesiąc 

 3 miesiące 

Choroby skórne 

 • 7,50 zł W magazynie
  Siemię lniane używane jest jako napar lub macerat zewnętrznie w chorobach skóry i problemach natury kosmetycznej ale również powlekająco w chorobach układu pokarmowego oraz oddechowego. Nasiona działają przeciwzapalnie i przeciwkaszlowo.
 • 4,31 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Zioło dostarcza organizmowi wielu niezbędnych minerałów, zapewniających właściwą równowagę. Wspomaga przemianę materii, ma korzystny wpływ na układ trawienny. Zapobiega chorobom układu moczowego, w tym odkładaniu się kamieni. Może być stosowane doustnie lub zewnętrznie, jako składnik ciepłej kąpieli. 
 • 8,50 zł W magazynie
  Kwiat bławatka – (Flos Cyani) zawiera duże ilości antocyjanów. Występuje w dużych skupiskach między zbożami. Wykazuje działanie moczopędne, odtruwające oraz przeciwzapalne.
 • 4,50 zł W magazynie
  To uniwersalne zioło o wszechstronnych właściwościach, w tym łagodzących i uspokajających. Działa przeciwzapalnie, bakteriobójczo, reguluje metabolizm. Usprawnia działanie układu oddechowego, pomaga w chorobach skóry, w tym łuszczycy. Stosowany jako napar, składnik kąpieli, nalewka oraz specyfik do smarowania miejscowego.
 • 11,00 zł W magazynie
  Świetlik łąkowy to niewielka, pospolicie występująca roślina. Mimo niepozornego wyglądu, drzemie w niej moc właściwości prozdrowotnych. Od wieków medycyna ludowa wykorzystuje działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe ziela świetlika, przede wszystkim do walki z chorobami oczu oraz układu trawiennego.
 • 7,26 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Nawłoć jest rosliną pospolicie występującą w naszym kraju. Stanowi niemal nieodłączny element każdego bukietu z kwiatów polnych. Warto jednak wiedzieć, jak niezwykłe właściwości prozdrowotne w sobie kryje. Przede wszystkim działa korzystnie na pracę układu moczowego, detoksykację całego organizmu oraz przyspiesza w znacznym stopniu proces gojenia się ran.
 • 4,67 zł W magazynie
  Sosna jest jednym z najpopularniejszych drzew w naszej szerokości geograficznej. Spacer w lesie sosnowym, wdychanie zapachu sosnowej żywicy, działa odprężająco i relaksująco, a napary i nalewki sporządzane na bazie jej pędów lub pączków, są znanym i stosowanym od wieków preparatem do walki z grypą i przeziębieniami.
 • 9,99 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • 31,00 zł W magazynie
  Pyłek widłaka Lycopodium - naturalna zasypka na rany, odparzenia, wybroczyny i odleżyny.mutex/ocfipreoqyfb/mutex
 • 20,99 zł W magazynie
  Tolubalsam to naturalna żywica pochodząca z drzewa Myroxylon balsamum. Posiada bardzo przyjemny aromat. Stosowany tradycyjnie przez mieszkańców Ameryki Południowej. Łagodzi podrażnienia skóry Słodki waniliowy aromat Postać stała
 • 20,99 zł W magazynie
  Tolu balsam to nazwa odnosząca się do żywicy pozyskiwanej z drzew balsamowych (łac. Myroxylon balsamum). Jest niezwykle aromatyczna, słodkawa. Działa przede wszystkim odkażająco i przeciwbakteryjnie i jest sprzymierzeńcem w walce z trudno gojącymi się ranami, trądzikiem i problemami skórnymi.
 • 15,50 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
Porównaj 0

Brak produktów

To be determined Wysyłka
0,00 zł Suma

Zamówienie