RABAT ZA NEWSLETTER

Informacje

Top sellers

 Przypominacz

Adres e-mail:

Wybierz datę:

Co jaki czas chcesz otrzymywać powiadomienia:

 1 tydzień 

 2 tygodnie 

 1 miesiąc 

 3 miesiące 

Uzależnienia 

Naturalne zioła oraz suplementy mają wszechstronne działania prozdrowotne. W naszym asortymencie można znaleźć zioła, które stosuje się w celu poprawy wyglądu, nastoju, poprawy odporności lub wspomagająco przy różnych chorobach. Tym razem internetowy sklep zielarski Magazyn Zdrowia chciałby zaprezentować Państwu zioła wysokiej jakości, które działają wspomagająco przy leczeniu uzależnień. W naszej ofercie można znaleźć kozłek lekarski, który jest znany z tego, iż działa uspokajająco, nasennie oraz jest pomocny przy dolegliwościach kobiecych. Mało jednak osób wie, że napar z kozłka lekarskiego pomoże załagodzić oraz opóźnić objawy odstawienia podczas odwyku. Męczennica cielista, czyli passiflora od dawien dawna jest stosowana przez Indian Ameryki Północnej i Środkowej ze względu na swoje działanie przeciwbólowe oraz jako środek na bezsenność i stany lękowe. Passiflora znajduje swoje zastosowanie również w przypadku uzależnień. Jest używana do wspomagania terapii odwykowych uzależnień, takich jak narkomania, alkoholizm oraz lekomania. Korzeń kudzu stosowany jest w terapii uzależnień, szczególnie od nikotyny i alkoholu. Surowiec ten eliminuje szkodliwe działanie alkoholu, przyspiesza detoksykację i usuwanie szkodliwych substancji z organizmu. 
 • Kudzu - korzeń 50g
  14,50 zł 34 W magazynie
  0 Review
  Jednym z najważniejszych zastosowań korzenia kudzu w fitoterapii jest wspomaganie leczenia uzależnienia od narkotyków, nikotyny lub alkoholu. Ponadto, ma on działanie antyrodnikowe i przeciwwirusowe, dlatego chroni przed wpływem szkodliwych substancji chemicznych oraz czynników rakotwórczych. Wspomaga również działanie...
 • Tatarak - kłącze 100g
  7,50 zł 41 W magazynie
  0 Review
  Kłącze tataraku posiada włąsciwościuspokajajace oraz szereg dodatkowych zastosowań prozdrowotnych.
 • Kozłek lekarski - korzeń 100g
  5,40 zł
  0 Review
  Popularne zioło o działaniu uspokajającym, rozluźniającym i nasennym. Wywołuje stan odprężenia. Stosowany również przy dolegliwościach kobiecych. Bardzo ceniony zarówno w medycynie ludowej, jak i konwencjonalnej.
 • Passiflora - Męczennica cielista...
  8,00 zł 31 W magazynie
  0 Review
  Passiflora incarnata - skuteczny środek uspokajający, przeciwlękowy i przeciwdepresyjny, stosowany przy leczeniu nerwic wegetatywnych. Zmniejsza wrażliwość na stres, ułatwia zasypianie. Wykorzystywana do relaksacji, medytacji. Obniża poziom stresu, zwalcza uczucie strachu, pomaga na bezsenność, łagodzi napięcie, związane z dojrzewaniem, ciążą i menopauzą. 
Porównaj 0

Brak produktów

To be determined Wysyłka
0,00 zł Suma

Zamówienie