RABAT ZA NEWSLETTER

Informacje

Top sellers

 Przypominacz

Adres e-mail:

Wybierz datę:

Co jaki czas chcesz otrzymywać powiadomienia:

 1 tydzień 

 2 tygodnie 

 1 miesiąc 

 3 miesiące 

Kadzidła 

W asortymencie internetowego sklepu zielarskiego Magazyn Zdrowia znajdują się również żywice, które są cennym surowcem wykorzystywanym w aromaterapii. Aromaterapia dzięki wykorzystaniu naturalnych aromatycznych surowców pozwala na poprawę psychicznego i fizycznego samopoczucia. Dodatkowo aromaterapia może być stosowana pomocniczo przy innych leczeniach. W naszej ofercie można znaleźć między innymi copal manila, frankincense i mirrę. Kopal manila jest to skamielina żywiczna wydobywana spod ziemi. Kopale wydobywane są na terenie całej Ameryki Środkowej i Południowej. W trakcie spalania kopali roznosi się charakterystyczny aromat żywiczy, który działa orzeźwiająco, poprawia nastrój. Mirra to żywica pozyskiwana z drzew i krzewów z rodziny balsamowców. Znana jest powszechnie jako jeden z darów, które złożyli Trzej Królowie narodzonemu Jezusowi. Dzięki niezwykłemu zapachowi, który łączy w sobie woń drzewa, cynamonu i cytrusów, mirra działa relaksująco, pomaga w zasypianiu oraz medytacji. Frankincense to aromatyczna żywica pozyskiwana z drzew z gatunku Boswelia sacra. Jej niezwykły zapach, wydobywany podczas spalania, poprawia nastrój, ułatwia wyciszenie oraz działa oczyszczająco na umysł. 
 • Copal manila 50g
  11,00 zł 4 W magazynie
  0 Review
  Kopal jest żywicą wytwarzaną przez drzewa z rodziny osoczynowatych występujących na terenie Meksyku. Żywice te są cenionym surowcem aromaterapeutycznym, wykorzystywane przede wszystkim, jako kadziła.
 • Sandarac 50g
  23,00 zł 5 W magazynie
  0 Review
  Sandarac to jedna z żywic, które są szczególnie zalecane osobom narażonym na stres, życie w ciągłym pośpiechu i napięciu. Jej właściwości relaksujące, wyciszające i nasenne są znane i stosowane od stuleci przez ludność Maroka czy Algierii. „Obecnie z jej dobroczynnego działania może korzystać każdy z nas w swoim domowym zaciszu. 
 • Mirra (Commiphora myrrha) żywica...
  14,00 zł 28 W magazynie
  0 Review
  Mirra znana jest powszechnie znana, jako jeden z darów, które złożyli Trzej Królowie narodzonemu Jezusowi. W dawnych czasach była cenna niczym złoto lub drogocenne kamienie. Swoja sławę zawdzięcza niezwykłym walorom zapachowym łączącym w sobie woń drzewa, cynamonu i cytrusów. Działa wyciszająco i relaksująco, sprzyja...
 • Frankincense 50g
  12,50 zł 2 W magazynie
  0 Review
  Złocista żywica pozyskiwana z egzotycznych drzew z rodziny Boswelia, jest ceniona od wieków ze względu na swój niezwykły aromat, który działa uspokajająco i oczyszczająco na umysł, poprawia nastrój i ułatwia wyciszenie i medytację. Żywicy frankincense przypisywano magiczne, niemal święte działanie- miała chronić przed złymi mocami i zapewniać pomyślność.
Porównaj 0

Brak produktów

To be determined Wysyłka
0,00 zł Suma

Zamówienie