RABAT ZA NEWSLETTER

Informacje

Top sellers

 Przypominacz

Adres e-mail:

Wybierz datę:

Co jaki czas chcesz otrzymywać powiadomienia:

 1 tydzień 

 2 tygodnie 

 1 miesiąc 

 3 miesiące 

Ziela 

Nasz internetowy sklep z ziołami Magazyn Zdrowia oferuje Państwu ziele wysokiej jakości o działaniu prozdrowotnym. Ziela, które mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie, pozyskiwane są z roślin na całym świecie. Szczególnie polecamy przyjrzeć się świetlikowi łąkowemu, który jest pospolicie występującą rośliną z wieloma właściwościami wspierającymi organizm. Świetlik ma szereg zastosowań i działa na wiele schorzeń. Jego napar lub odwar działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo oraz bakteriobójczo. Maczek kalifornijski to roślina pochodząca z południowo-zachodniej części Ameryki Północnej. Jego napar polecany jest na stany depresyjne, stres lub bóle mięśni. Pomoże również ze snem, gdyż ma działanie zbliżone do środków nasennych. Sadziec przerośnięty jest byliną występującą w Ameryce Północnej. Działa przeciwzapalnie oraz przeciwgorączkowo, wspiera walkę z przeziębieniem oraz pobudzi organizm do walki z chorobami. Werbena pospolita jest rośliną, która dziko rośnie na terenach Europy, Azji, Afryki i Ameryki Północnej. Działanie werbeny pospolitej jest szerokie. Może ona pomóc w przypadku przeziębienia lub grypy, działa jako środek na pobudzenie laktacji, ale również wspomoże, kiedy dopadnie nas angina. Proste przepisy na napary bądź nalewki z wymienionych wyżej ziół znajdą Państwo przy każdym z produktów.
Zapraszamy do zapoznania się z szerszym asortymentem, jaki oferuje Magazyn Zdrowia.
 • Bylica piołun - ziele
  15,87 zł Dostępny produkt z innymi opcjami
  Dostępny produkt z innymi opcjami
  0 Review
  Popularne zioło o lekko goryczkowatym smaku. Wskazane przy schorzeniach przewodu pokarmowego. Pomaga leczyć niedokwaśność soku żołądkowego, oraz niedostateczne wytwarzanie żółci. Zwiększa apetyt, działa rozkurczowo, reguluje nadmierną perystaltykę jelit, oraz skąpe lub bolesne miesiączkowanie.mutex/ocfipreoqyfb/mutex
 • Bodziszek cuchnący - ziele
  5,66 zł 10 W magazynie
  0 Review
  Bodziszek cuchnący (Geranium robertianum) to dwuletnia roslina dorastająca do 50 cm wysokości. Inne potoczne nazwy to: pychawiec, Bociani nosek, Żurawi nosek, Nosek chrościelowy. Stosowany od wieków w przypadku trudno gojących się ran, stanów zapalnych, problemach z wątrobą i przewodem pokarmowym.
 • Podagrycznik - ziele 50g
  4,20 zł 10 W magazynie
  0 Review
  "Ziele artretyzmu", oraz wszelkich schorzeń na tle reumatycznym. Pomaga przy niewłaściwie pracującej przemianie materii. Powoduje szybsze gojenie się ran. Jest źródłem cennych składników mineralnych, jak żelazo, miedź, mangan, potas, bor, tytan i wapń. Posiada właściwości regenerujące organizm. Opakowanie: 50g ziela
 • Macierzanka - ziele 50g
  4,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  0 Review
  Ta niewielka, kwitnąca na fioletowo roślina, jest cenionym od lat surowcem zielarskim. Wspomaga organizm w walce z przeziębienie, bólami gardła czy kaszlem. Pozytywnie wpływa na funkcjonowanie układu trawiennego. Sprawdza się również w walce z problemami skórnymi, np. trądzikiem.
 • Serdecznik (ziele cięte) 50g
  4,43 zł 23 W magazynie
  0 Review
  Serdecznik działa uspokajająco, relaksacyjnie, nieznacznie nasennie. Obniża ciśnienie krwi oraz działa moczopędnie. Polecamy wykonać nalewkę, substancje aktywne dobrze rozpuszczają się w alkoholu natomiast słabo w wodzie. Napary są mało skuteczne. Serdecznik działa sedatywnie 2 razy mocniej od Kozłka lekarskiego (badania Wierszynina i Jabłokowa).
 • Poziewnik szorstki EKO - ziele 50g
  4,60 zł 35 W magazynie
  0 Review
  Poziewnik wykazuje właściwości moczopędne, kojące przy stanach chorobowych skóry, a także choroby układu oddechowego.
 • Glistnik jaskółcze ziele (100g)
  4,50 zł 38 W magazynie
  0 Review
  To uniwersalne zioło o wszechstronnych właściwościach, w tym łagodzących i uspokajających. Działa przeciwzapalnie, bakteriobójczo, reguluje metabolizm. Usprawnia działanie układu oddechowego, pomaga w chorobach skóry, w tym łuszczycy. Stosowany jako napar, składnik kąpieli, nalewka oraz specyfik do smarowania miejscowego.
 • Skrzyp pospolity - ziele EKO 50g
  4,31 zł 40 W magazynie
  0 Review
  Zioło dostarcza organizmowi wielu niezbędnych minerałów, zapewniających właściwą równowagę. Wspomaga przemianę materii, ma korzystny wpływ na układ trawienny. Zapobiega chorobom układu moczowego, w tym odkładaniu się kamieni. Może być stosowane doustnie lub zewnętrznie, jako składnik ciepłej kąpieli. 
 • Świetlik - ziele cięte
  11,00 zł 2 W magazynie
  0 Review
  Świetlik łąkowy to niewielka, pospolicie występująca roślina. Mimo niepozornego wyglądu, drzemie w niej moc właściwości prozdrowotnych. Od wieków medycyna ludowa wykorzystuje działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe ziela świetlika, przede wszystkim do walki z chorobami oczu oraz układu trawiennego.
 • Nawłoć ( Kwiat i ziele ) 100g
  7,26 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  0 Review
  Nawłoć jest rosliną pospolicie występującą w naszym kraju. Stanowi niemal nieodłączny element każdego bukietu z kwiatów polnych. Warto jednak wiedzieć, jak niezwykłe właściwości prozdrowotne w sobie kryje. Przede wszystkim działa korzystnie na pracę układu moczowego, detoksykację całego organizmu oraz przyspiesza w znacznym stopniu proces gojenia się ran.
 • Echinacea (Jeżówka purpurowa) -...
  4,67 zł 95 W magazynie
  0 Review
  Jeżówka purpurowa - ziele
 • Ruta zwyczajna - ziele 50g
  4,67 zł 67 W magazynie
  0 Review
  Ruta zwyczajna wbrew nazwie wcale nie jest zwyczajną rośliną. Łatwa w uprawie, jest częstą ozdobą przydomowych ogródków. Oprócz walorów estetycznych, warto wiedzieć, że w liściach ruty znajdziemy bogactwo substancji czynnych, które szczególnie pozytywnie oddziałują na stan naszych naczyń krwionośnych –...
Porównaj 0

Brak produktów

To be determined Wysyłka
0,00 zł Suma

Zamówienie