RABAT ZA NEWSLETTER

Informacje

Top sellers

 Przypominacz

Adres e-mail:

Wybierz datę:

Co jaki czas chcesz otrzymywać powiadomienia:

 1 tydzień 

 2 tygodnie 

 1 miesiąc 

 3 miesiące 

Owoce  

Zielarski sklep internetowy Magazyn Zdrowia nadal się rozwija i poszerza swój asortyment dla Państwa. Zapraszamy do częstego odwiedzania naszego sklepu po więcej nowych produktów o działaniu leczniczym i prozdrowotnym o wysokiej jakości. W kategorii owoce posiadamy barro. Barro to gatunek drzewa tropikalnego, który występuje na terenie południowo-wschodniej Azji. Owoc ten wygląda bardzo niepozornie. Nic bardziej mylnego, jest wulkanem właściwości prozdrowotnych, które pozytywnie wpłyną na nasz organizm. Owoce barro regulują ciśnienie krwi, stabilizują pracę układu trawiennego oraz działają wyciszająco na układ nerwowy. Barro swoje zastosowanie może naleźć również u małych niejadków, gdyż pobudza apetyt. Ciekawym działaniem jest także spowalnianie procesów starzenia. Odłóżmy więc w kąt wszystkie kremy opóźniające proces starzenia się.
Zachęcamy do zapoznania się z szerszą ofertą produktów naszego internetowego sklepu zielarskiego!
 • Barro (Terminalia bellerica) -...
  7,99 zł 2 W magazynie
  0 Review
  Barro, zwane w Polsce migdałecznikiem jest jednym z najważniejszych w medycynie ajurwedyjskiej drzew. Pozyskuje się z niego nasiona, owoce i korę, które wykazują szerokie działanie prozdrowotne. Dla Hindusów jest drzewem magiczny i świętym, uważają je za schronienie samego boga Shanishvara.
 • Owoc kardamonu w łupinie (...
  14,50 zł 32 W magazynie
  0 Review
  Kardamon, to obok szafranu najdroższa przyprawa świata. Jednak oprócz cenionego smaku i aromatu, który nadaje potrawom, ma on wiele cennych właściwości prozdrowotnych. Dlatego warto wprowadzić go w naszej kuchni. Zyska na tym nie tylko smak serwowanych przez nas dan, ale przede wszystkim zdrowie naszego organizmu.
Porównaj 0

Brak produktów

To be determined Wysyłka
0,00 zł Suma

Zamówienie