RABAT ZA NEWSLETTER

Informacje

Top sellers

 Przypominacz

Adres e-mail:

Wybierz datę:

Co jaki czas chcesz otrzymywać powiadomienia:

 1 tydzień 

 2 tygodnie 

 1 miesiąc 

 3 miesiące 

Anemia 

Internetowy sklep zielarski Magazyn Zdrowia zawiera produkty niosące pomoc zmagającym się z anemią lub ogólnym osłabieniem organizmu. W przypadku anemii lub inaczej niedokrwistości można pomóc organizmowi naturalnymi i bezpiecznymi dla naszego zdrowia ziołami. Zioła ułatwią wchłanianie żelaza oraz podniosą poziom hemoglobiny. Polecamy przyjrzeć się kozieradce pospolitej, która w naszym sklepie dostępna jest w formie ziarna, ponieważ to one są największym bogactwem tej rośliny. Ziarno stosuje się w przypadku anemii bądź ogólnego osłabienia organizmu, wychudnięcia. Ponadto ziarna kozieradki mogą zażywać alergicy, gdyż działają antyalergicznie oraz pozytywnie wpływają na organizm, kiedy dopadną nas choroby skóry. Chlorella znana jest z tego, że zawiera w sobie niemalże wszystkie niezbędne dla naszego organizmu składniki odżywcze, ale przede wszystkim uzupełni niedobór żelaza i będzie pozytywnym wsparciem organizmu dla osób zmagających się z anemią. Zawarta w niej duża ilość żelaza oraz witaminy B12 dotleni organizm, co pomoże zwiększyć jego wydolność. Dereń to roślina o niewielkich wymaganiach, więc często można spotkać go w formie rośliny ozdobnej. Jego owoce wykazują właściwości prozdrowotne, które pozytywnie wpływają na nasz organizm. Surowiec ten może zostać twoim sprzymierzeńcem w walce z anemią. Ma w sobie ogromne pokłady żelaza oraz pomoże zwalczyć objawy niedokrwistości, takie jak blada cera, sucha skóra lub wypadające włosy.
 • Liść oliwny - esktrakt 500mg /...
  24,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  0 Review
  Ekstrakt z liścia oliwnego (Olea europea L.) Drzewa oliwne słyną z niezwykłej odporności na choroby i trudne warunki atmosferyczne. Swoją wytrzymałość zawdzięczają Oleuropeinie zawartej w liściach.
 • Bai Zhu ( Rhizoma atractolydes )...
  9,00 zł 12 W magazynie
  0 Review
  Bai Zhu (Atractylodes macrocephala Rhizome) – Kłącze Atraktylodu wielkogłówkowego  tonizuje i poprawia funkcje organów wewnętrznych, śledziony, wątroby, żołądka.  Tradycyjnie używany do zatrzymywania biegunki i powstrzymania dolegliwości żołądkowych. Działa moczopędnie, łagodzi obrzęki oi poprawia ogólne samopoczucie.
 • Chlorella 100g
  19,00 zł 8 W magazynie
  0 Review
  Nazwą Chlorella vulgaris określany jest gatunek zielonych alg morskich. Chlorella podobnie, jak np. spirulina zyskała miano tzw. superfood – pokarmu, który zawiera w swoim składzie niemal wszystkie niezbędne składniki odżywcze i kompleksowo oddziałuje na poprawę stanu zdrowia całego organizmu.
 • Dereń jadalny - owoc
  4,50 zł 37 W magazynie
  0 Review
  Dereń jadalny – owoc(łac. Cornus mas). Dereń to popularny, łatwy w uprawie krzew. Stanowi ozdobę ogrodu zarówno wiosna, gdy obspany jest obficie żółtymi kwiatami, jak i na jesieni – purpurowo czerwony od owoców. Jego właściwości prozdrowotne znane są przede wszystkim dzięki słynnej nalewce leśniczych – dereniówce. 
Porównaj 0

Brak produktów

To be determined Wysyłka
0,00 zł Suma

Zamówienie