RABAT ZA NEWSLETTER

Informacje

Top sellers

 Przypominacz

Adres e-mail:

Wybierz datę:

Co jaki czas chcesz otrzymywać powiadomienia:

 1 tydzień 

 2 tygodnie 

 1 miesiąc 

 3 miesiące 

Stres i depresja 

Oferta polecanych przez nasz zielarski sklep internetowy Magazyn Zdrowia surowców naturalnych na depresję, ale także na pokrewne dolegliwości oraz obniżenie nastroju, stres i jego negatywne skutki dla ciała i duszy człowieka. Wśród naszych produktów wyróżniamy męczennice cielistą znaną też pod nazwą passiflora, co w tłumaczeniu na język polski oznacza kwiat cierpienia. Swoją nazwę zawdzięcza wyglądowi, mianowicie przypomina koronę cierniową. Passiflora jest skutecznym środkiem wspomagającym walkę z depresją, ale też wiele innych problemów psychicznych. Poprawia nastrój, pomaga na problemy ze snem oraz działa pozytywnie na wszelkie zaburzenia na tle nerwowym. Jamajski sen ryby, który również można znaleźć w ofercie  naszego sklepu zielarskiego, stosuje się  w medycynie tradycyjnej w leczeniu zaburzeń snu, ale również łagodzi nerwobóle spowodowane nadmiernym poczuciem stresu. Poza tym działa jako środek przeciwbólowy w przypadku migreny. Jiaogulan nazywany jest często ziołem nieśmiertelności. Stosowany pomocniczo w leczeniu antydepresyjnym, natomiast niesie za sobą dużo więcej pozytywnych działań i zastosowań. Działa na bóle głowy różnego pochodzenia, hamuje rozwój komórek nowotworowych, ale działa też w przypadku alergii lub astmy oskrzelowej.
Zachęcamy do zapoznania się również z innymi produktami w tej kategorii.
 • Wapń 500mg + Witamina D3 w...
  19,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  0 Review
  Źródło wapnia wzbogacone witaminą D3. Kompleks wzmacniający kości, polecany przy osteoporozie, w kuracji po złamaniach. Jako uzupełnienie niedoboru wapnia i witaminy D niemal w każdym wieku.
 • Passiflora - Męczennica cielista...
  8,00 zł 31 W magazynie
  0 Review
  Passiflora incarnata - skuteczny środek uspokajający, przeciwlękowy i przeciwdepresyjny, stosowany przy leczeniu nerwic wegetatywnych. Zmniejsza wrażliwość na stres, ułatwia zasypianie. Wykorzystywana do relaksacji, medytacji. Obniża poziom stresu, zwalcza uczucie strachu, pomaga na bezsenność, łagodzi napięcie, związane z dojrzewaniem, ciążą i menopauzą. 
 • Serdecznik (ziele cięte) 50g
  4,43 zł 23 W magazynie
  0 Review
  Serdecznik działa uspokajająco, relaksacyjnie, nieznacznie nasennie. Obniża ciśnienie krwi oraz działa moczopędnie. Polecamy wykonać nalewkę, substancje aktywne dobrze rozpuszczają się w alkoholu natomiast słabo w wodzie. Napary są mało skuteczne. Serdecznik działa sedatywnie 2 razy mocniej od Kozłka lekarskiego (badania Wierszynina i Jabłokowa).
 • Dziewanna - kwiat
  8,49 zł 190 W magazynie
  0 Review
  Mullein - kwiat dziewanny ( Flos Verbasci )  pozyskiwany z dziewanny  Verbascum thapsus z rodziny trędownikowatych. W Polsce występuje w wielu odmianach. Kwiat stosowany jest w wielu blendach tzn. mieszankach ziołowych do waporyzacji bądź palenia jako baza.
 • Kocimiętka 50g
  8,50 zł 95 W magazynie
  0 Review
  Kocimiętka posiada zastosowanie lecznicze, przyprawowe, ale również odpędza owady i roztocze. Można z niej sporządzić środek odstraszający insekty.  Wyciągi z kocimiętki posiadają właściwości przeciwzapalne i antyseptyczne, odkażające, przeciwgnilne oraz żółciopędne. Nepetalaktony oddziałują na zachowanie wielu gatunków zwierząt,...
 • Jamajski Sen Ryby 50g
  15,00 zł 39 W magazynie
  0 Review
  Jamajski sen ryby znany też pod nazwą Dereń jamajski (Piscidia piscipula). Kora piscidii była wykorzystywana tradycyjnie przez rdzennych mieszkańców Maeryki łacińskiej  od setek lat w leczeniu zaburzeń snu, bezsenności, migren ale również nerwobólów wywołanych przez stres.
 • Serdecznik syberyjski 50g
  16,00 zł
  0 Review
  Serdecznik Syberyjski ( Leonurus sibiricus) niekiedy zwany Marihuanillą jest to rzadka w Polsce roślina zielna występująca dziko w Azji. Uprawiana jest również w Brazylii jako jako roślina miododajna. Używana często do palenia w celach relaksacyjnych i leczniczych
 • Kurkuma mielona Indyjska - 50g
  4,90 zł 3 W magazynie
  0 Review
  Mielona kurkuma indyjska 50gKurkumina wykazuje silne działanie: żółciopędne i żółciotwórcze,rozkurczowe i przeciwzapalnie
 • Combretum quadrangulare 10g
  25,00 zł 6 W magazynie
  0 Review
  Combretum quadrangulae jest niewielkim drzewem występującym na terenie Azji Południowowschodniej. Jego liście, kora i nasiona od stuleci są wykorzystywane przez lokalną ludność, jako środek pobudzający, a jednocześnie relaksujący, a także remedium na różnego rodzaju infekcje.
 • Jiaogulan - ziele dziko rosnące 50g
  12,00 zł 14 W magazynie
  0 Review
  Jiaogulan liść (Gynostemma pentaphyllum) zwany jest ziołem nieśmiertelności. To winorośl zielna z południowych krańców Chin, Wietnamu, Korei Południowej oraz Japonii. Stosowany w tradycyjnej medycynie chińskiej, zwłaszcza w terapiach oczyszczających organizm oraz leczeniu antydepresyjnym.
 • Scullcap - Tarczyca bajkalska 50g
  14,37 zł 34 W magazynie
  0 Review
  Scullcap posiada właściwości antyoksydacyjne, pomaga w usuwaniu metali ciężkich z organizmu. Hamuje zmiany miażdżycowe w naczyniach krwionośnych. Zmniejsza obrzęki kończyn przy niewydolności krążenia, poprawia mikrokrążenie przy stopie cukrzycowej. Działa ochronnie na komórki nerwowe i wątrobowe.
 • Damiana (Turnera diffusa) liść
  6,89 zł 151 W magazynie
  0 Review
  Damiana - ziele afrodyzyjne o właściwościach uspokajających i przeciwdepresyjnych.mutex/ocfipreoqyfb/mutex
Porównaj 0

Brak produktów

To be determined Wysyłka
0,00 zł Suma

Zamówienie