Prestashop Modules

RABAT ZA NEWSLETTER

Informacje

Top sellers

Choroby serca i układu krążenia 

Choroby serca i układu krążenia wciąż zbierają żniwa zarówno

w Polsce jak i całym świecie. Pod tą kategorią umieściliśmy produkty,

które pozwolą Państwu ograniczyć ryzyko wystąpienia chorób serca

lub odsunąć w niepamięć doskwierające schorzenia.

Więcej
 • 8,49 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Regularnie spożywana  babka jajowata w formie nasion powoduje spadek poziomu cukru, cholesterolu i trójglicerydów we krwi. Reguluje wypróżnienia, doskonale powleka ścianki przewodu pokarmowego a także ogranicza wchłanianie lipidów, cukrów i cholesterolu do krwi i limfy.
 • 24,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Ekstrakt z karczocha dzięki swoim właściwościom pozwala chronić układ krwionośny. Obniża cholestero, zapobiega miażdżycy, ale także poprawiwa funkcjonowanie wątroby, działa żółciopędnie.
 • 24,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Borówka czarna ( łac. Vaccinium myrtillus L ) - ekstrakt w kapsułkach 1000mg renomowanej marki Nature Essential. Główne zastosowanie to obniżanie cholesterolu, wspomaganie wzroku, zatrzymanie biegunek.
 • 9,50 zł W magazynie
  Środek leczniczy, poprawiający krążenie krwi. Posiada właściwości przeciwbólowe i przeciwzapalne. Pobudza apetyt, pomocny w skurczach żołądka, niestrawności, likwiduje przykry zapach z ust. Jest stosowany również w bólach serca, likwiduje uczucie chłodu, zwłaszcza zimnych kończyn. Galgant jest także cenną przyprawą.
 • 23,37 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Środek napotny, stosowany także w zaburzeniach pracy nerek, kamieniach nerkowych i żółciowych. Polecany przy reumatyzmie, miażdżycy oraz w dolegliwościach kobiecych. Chińska medycyna ludowa poleca dyptam jako środek przeciwgorączkowy i przeciwżółtaczkowy. Preparaty z niego wykonane mają wielorakie zastosowanie.
 • 4,87 zł W magazynie
  Kwiat głogu (Flos Crataegi) – w medycynie ludowej stosowano napar z kwiatów do leczenia chorób układu krążenia, a także w przypadku chorób skóry, chorób metabolicznych i układu moczowego.
 • 9,00 zł W magazynie
  Bai Zhu (Atractylodes macrocephala Rhizome) – Kłącze Atraktylodu wielkogłówkowego  tonizuje i poprawia funkcje organów wewnętrznych, śledziony, wątroby, żołądka.  Tradycyjnie używany do zatrzymywania biegunki i powstrzymania dolegliwości żołądkowych. Działa moczopędnie, łagodzi obrzęki oi poprawia ogólne samopoczucie.
 • 5,40 zł W magazynie
  Popularne zioło o działaniu uspokajającym, rozluźniającym i nasennym. Wywołuje stan odprężenia. Stosowany również przy dolegliwościach kobiecych. Bardzo ceniony zarówno w medycynie ludowej, jak i konwencjonalnej.
 • 4,50 zł W magazynie
  To uniwersalne zioło o wszechstronnych właściwościach, w tym łagodzących i uspokajających. Działa przeciwzapalnie, bakteriobójczo, reguluje metabolizm. Usprawnia działanie układu oddechowego, pomaga w chorobach skóry, w tym łuszczycy. Stosowany jako napar, składnik kąpieli, nalewka oraz specyfik do smarowania miejscowego.
 • 5,50 zł W magazynie
  Czosnek niedźwiedzi ( Allium ursinum L.) stanowi surowiec leczniczy i przyprawowy. Posiada szerokie spektrum zastosowań od obniżania cukru i cholesterolu po działanie przeciwpasożytnicze.
Porównaj 0

Brak produktów

To be determined Wysyłka
0,00 zł Suma

Zamówienie