Prestashop Modules

RABAT ZA NEWSLETTER

Informacje

Top sellers

Stres i depresja 

Produkty polecane nie tylko na depresję...ale także

na pokrewne dolegliwości oraz obniżenie nastroju, 

stres i jego negatywne skutki dla ciała i duszy człowieka.

Więcej
 • 19,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Źródło wapnia wzbogacone witaminą D3. Kompleks wzmacniający kości, polecany przy osteoporozie, w kuracji po złamaniach. Jako uzupełnienie niedoboru wapnia i witaminy D niemal w każdym wieku.
 • 20,50 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Obnóża pszczele 200g. Produkt polski.
 • 20,28 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Gotu Kola to zioło tonizujące, relaksujące, poprawiające krążenie, pamięć oraz kondycję psychiczną. Jego stosowanie działa korzystnie w czasie zwiększonego wysiłku intelektualnego. Poprawia samopoczucie, wycisza, jest zalecane w stanach obniżonego nastroju oraz depresji. Odmładza komórki nerwowe, poprawia zdolności poznawcze.
 • 8,00 zł W magazynie
  Skuteczny środek uspokajający, przeciwlękowy i przeciwdepresyjny, stosowany przy leczeniu nerwic wegetatywnych. Zmniejsza wrażliwość na stres, ułatwia zasypianie. Wykorzystywana do relaksacji, medytacji. Obniża poziom stresu, zwalcza uczucie strachu, pomaga na bezsenność, łagodzi napięcie, związane z dojrzewaniem, ciążą i menopauzą.
 • 5,40 zł W magazynie
  Popularne zioło o działaniu uspokajającym, rozluźniającym i nasennym. Wywołuje stan odprężenia. Stosowany również przy dolegliwościach kobiecych. Bardzo ceniony zarówno w medycynie ludowej, jak i konwencjonalnej.
 • 4,43 zł W magazynie
  Serdecznik działa uspokajająco, relaksacyjnie, nieznacznie nasennie. Obniża ciśnienie krwi oraz działa moczopędnie. Polecamy wykonać nalewkę, substancje aktywne dobrze rozpuszczają się w alkoholu natomiast słabo w wodzie. Napary są mało skuteczne. Serdecznik działa sedatywnie 2 razy mocniej od Kozłka lekarskiego (badania Wierszynina i Jabłokowa).
 • 8,49 zł W magazynie
  Mullein - kwiat dziewanny ( Flos Verbasci )  pozyskiwany z dziewanny  Verbascum thapsus z rodziny trędownikowatych. W Polsce występuje w wielu odmianach. Kwiat stosowany jest w wielu blendach tzn. mieszankach ziołowych do waporyzacji bądź palenia jako baza.
 • 13,00 zł W magazynie
  Cięte kłącze ostryżu (kurkumy) 100g  Kłącze pozyskiwane jest z gatunku: ostryżu barwierskiego. Stanowi popularną przyprawę. Zawiera kurkuminoidy z których najważniejszą jest kurkumina – substancja o dużej aktywności biologicznej, zmniejsza ryzyko wystąpienia raka jelit i skóry. Wykazuje działanie hepatoprotekcyjne, bakteriobójcze, żółciopędne
 • 8,50 zł W magazynie
  Kocimiętka posiada zastosowanie lecznicze, przyprawowe, ale również odpędza owady i roztocze. Można z niej sporządzić środek odstraszający insekty.  Wyciągi z kocimiętki posiadają właściwości przeciwzapalne i antyseptyczne, odkażające, przeciwgnilne oraz żółciopędne. Nepetalaktony oddziałują na zachowanie wielu gatunków zwierząt,...
 • 15,00 zł W magazynie
  Jamajski sen ryby znany też pod nazwą Dereń jamajski (Piscidia piscipula). Kora piscidii była wykorzystywana tradycyjnie przez rdzennych mieszkańców Maeryki łacińskiej  od setek lat w leczeniu zaburzeń snu, bezsenności, migren ale również nerwobólów wywołanych przez stres.
Porównaj 0

Brak produktów

To be determined Wysyłka
0,00 zł Suma

Zamówienie