Pomagamy Fitoterapeucie Gumppkowi.

Pomagamy Fitoterapeucie Gumppkowi.

 KLIKNIJ ABY WESPRZEĆ GUMPPKA

Zrzutka ta jest kontynuacją poprzedniej, której cel nie został osiągnięty. Udało się zebrać 21% docelowej kwoty i nadal Gumppek potrzebuje Naszego wsparcia.

Sam pomysł zrzutki powstał, ponieważ wspaniały człowiek o wielkim sercu, który służy pomocą wielu ludziom zmagającym się z boreliozą i innymi chorobami, w chwili obecnej sam potrzebuje pomocy.

Fitoterapeuta Gumppek lub gumppek, bo pod takimi nickami go wszyscy znają, sam o tę pomoc by nie poprosił. Jest na to zbyt skromny. Zbiera zioła, wysyła je chorym. Służy dobrą radą, dobrym słowem i swoim czasem tym, którzy go potrzebują, ale zbyt często zapomina zadbać o siebie samego. Za większość swojej pomocy nawet nie bierze pieniędzy.

Niestety źle się dzieje ostatnio w życiu gumppka. Grozi mu eksmisja z mieszkania, które nie jest jego własnością, a na wynajem go nie stać. Do tego dołączyły się poważne problemy ze zdrowiem: nie może się poruszać, prawie nie wychodzi z domu, bardzo źle widzi i nie ma już sił przygotowywać preparatów - nawet dla siebie samego, by choć trochę stanąć na nogi. Czasem nie ma również z czego żyć.
Gumppek nie jest już młody. Ociera się o wiek emerytalny. Ostatnie kilkanaście lat, czyli od kiedy znowu zajął się ziołami, poświęcił innym. Czas, żeby podarowane dobro wróciło do niego.

Dostałeś zioła od Gumppka? Doradził coś, co pomogło Ci w cierpieniu? Powiedział coś, co zmieniło Twoje spojrzenie na chorobę, dało nadzieję? Wiele osób tego doświadczyło. Zróbmy teraz coś dla Gumppka!   

Dobro powraca! Razem możemy zdziałać więcej! 

   Kliknij aby wesprzeć Gumppka

Opublikowano dnia 2019-01-04 przez Bogdan Łukaszewicz Pomoc dla Gumppka 0 669

Zostaw komentarzOdpowiedz

Musisz być zalogowany aby komentować.

Kategorie

Najnowsze komentarze

Brak komentarzy

Szukaj

Archiwum

Porównaj 0

Brak produktów

To be determined Wysyłka
0,00 zł Suma

Zamówienie